Upgrade to Pro

Susedský festival LÁSKAvá Stupava 2024 - deň plný láskavosti, zábavy a inšpirácie
Susedský festival LÁSKAvá Stupava 2024 - deň plný láskavosti, zábavy a inšpirácie
May25

Susedský festival LÁSKAvá Stupava 2024 - deň plný láskavosti, zábavy a inšpirácie

25 May 08:00 AM to 25 May 06:00 PM
1 Photos
0 Videos
0 Reviews
Crafts
Program festivalu je bohatý a každý si v ňom nájde to svoje. Môžete sa tešiť na celodenné remeselné trhy v synagóge, detské dielne, ochutnávku vín, zaujímavé diskusie a workshopy. O hudobný program sa postarajú Andrea Zimányiová so Stanom Palúchom, kapela Julie Nox a ako vrchol dňa vystúpia bratia Martin a Marek Geišbergovci spolu s Luciou Korenou a Ondrejom Kovaľom.

Okrem toho je pripravený športový program pre deti v Makoviciach, ďalšie workshopy v ekocentre, divadielka, tvorivé dielne, člnkovanie na jazere v Kaštieľskom parku, prezentácie v kaštieli či komentované prehliadky kalvárie a kaplnky. Na svoje si prídu aj milovníci psov na ukážkach výcviku či jogíni na hodinke láskavej jogy.

Festival prepojí šikovných umelcov, remeselníkov, občianske združenia, jednotlivcov aj aktivistov a prevádzky v Stupave. Budete môcť spoznať to, čo pre obyvateľov mesta ponúkajú a stráviť príjemný susedský deň.

Vstupenky na záverečný koncert Geišbergovcov sú už v predaji online na tootoot.fm alebo osobne v Makoviciach. Všetky ostatné body programu sú voľne prístupné.

Príďte si užiť deň v kruhu svojich susedov a priateľov. Spoznajte nových ľudí, vyskúšajte si zaujímavé aktivity a nechajte sa inšpirovať tým, čo všetko Stupava a jej obyvatelia ponúkajú. Je to skvelá príležitosť stráviť čas vonku, zabaviť sa a urobiť niečo pre seba aj pre svoju komunitu.

Tešíme sa na vašu účasť! Nech sa tento deň nesie v duchu hesla "Žime láskavo" a prinesie veľa dobrých zážitkov a novej energie do ďalších dní.

Podrobný program a ďalšie informácie nájdete na FB stránke LÁSKAvá Stupava. Vidíme sa 25.ája v Stupave a užime si spolu deň plný láskavosti!

Komunitné centrum Makovice:
Užite si susedský festival LÁSKAvá Stupava 25.5.2024 - trhy, koncerty, workshopy, športový program, divadielka a záverečný koncert Geišbergovcov. Vstupenky online alebo v Makoviciach.